O mně

SPECIALIZACE


V odvětví dřevostaveb pracuji od roku 2005.

Ing. Jindřich Šmoldas

Práce se dřevem a odvětví dřevostaveb mě po osobní i profesní stránce naprosto naplňuje.

Volba dřevostavby je z mého pohledu o ohleduplném přístupu k životnímu prostředí.

Nabízí velké možností variability skladeb a použitých materiálů, rychlost výstavby, možnost prefabrikace či výstavbu přímo na místě stavby, až po finální vzhled rodinného domu, chaty, chalupy, vesnického stavení, a rozsahově větších staveb jako je kostel, správní budova, bytový dům, sportovní hala a jiné průmyslové objekty.

Zajímají mě realizace se „zelenou střechou nebo fasádou“, ať extenzivní či intenzivní a objekty s co největší soběstačností na elektrické energii a pitné vodě a její zpětné recyklaci, protože tyto položky jsou pro každého klienta klíčové po celou dobu životnosti jeho domu.

REALIZACE


Zkušenosti v číslech

130

PROJEKTŮ

124

DŘEVOSTAVEB

16

LETDůležitá je pro mne kvalita! Každému projektu věnuji maximum ze svých praktických zkušeností.

STAVBA SVÉPOMOCÍ

Konstrukcí dřevostaveb, skladeb a materiálů, z kterých se staví či dají stavět domy, je poměrně široký a pro investora či laika nemusí být úplně přehledný.

Proto nabízím své služby v podobě odborného poradenství, technického dozoru investora, vlastní kontroly staveb a služby stavebního manažera v případě, že si investoři chtějí z větší části či úplně postavit dům svépomocí, ať už je k tomu vede ekonomická stránka nebo jen to, že jsou šikovní a mají kolem sebe rodinu a kamarády, kteří jim se stavbou svépomocí rádi pomohou.

ROZPOČTY A DOKUMENTACE

Samozřejmě svým klientům mohu nabídnout i pomoc s vypracováním stavebních rozpočtů staveb, jejich kontrolou, zajištěním dokumentace pro stavební povolení s vyřízením na příslušných úřadech a následnou kolaudací dokončené stavby.

Máte zájem o nabízené služby
pro vaši dřevostavbu?